Nedávno jsme vám přinesli informace o tom, že se v souborech Bloodborne našly vystřižené předměty i nepřátelé, kteří se nakonec do finální verze hry nedostali. Nyní však máme šanci se s některými z nich utkat.

Komunita fanoušků, totiž zjistila způsob, jak získat přístup k některému obsahu, který byl z finální verze vystřižen a to za pomoci kalichových dungeonů kódů, které je možné sdílet s kýmkoli.

Uživatel Twitteru ShadowedImage, který používal editor Bloodbornu vydal kódy, které umožňují přístup do dungeonu, kteří obsahují nepřátelé, kteří se do finální verze neprobojovali, jednou z nich je také Great One Beast.

První kód, sikgc3sm, dovoluje hráčům porazit něco, co vypadá jako druhá forma Moon Presence která neskončila jako finalní boss.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Druhý kód, arkhv2vs, je tím, který vám dovolí utkat se s Great One Beast.

Pro použití vyhledejte kalich nazvaný Glyph a poté použijte jeden ze dvou výše uvedených kódů. Jakmile vstoupíte do dungeonu odejděte od náhrobku otočte se a vraťte se k němu a stiskněte X. Zmáčkněte X znova pro vstup do lokace s bossem. Mějte na paměti, že se nejedná o kompletní dungeony a mlžete tu snadno uvíznout.

Pokud se chcete jen na bosse podívat a neutak se s nimi, pak se podívejte na přiložené video níže.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno