NHL 20 podrobně představuje Franchise Mode
Domů » Hry » Novinky » NHL 20 podrobně představuje Franchise Mode

NHL 20 podrobně představuje Franchise Mode

16.8.2019
Publikoval:

Společnost EA vydala nový a nezvykle dlouhý trailer, ve kterém rozebírá jeden ze základních režimů hry: Franchise Mode.

Tým NHL 20  předvádí velké množství vylepšených funkcí, včetně nového prezentačního balíčku a nových herních režimů, jako jsou Squad Battles v Hockey Ultimate Team. Toto je první skutečný pohled na změny přicházející do jednoho z nejpopulárnějších režimů série.

Těchto pět hlavních změn zahrnuje revizi koučovacího systému, vylepšení správy lajn, lepší vyhledávač obchodu, nový systém skautingu a lepší „hloubku a šířku“, pokud jde o kontrolu nad osobní hokejovou licencí.

Zdá se, že všechny tyto změny vycházejí z myšlenky dát hráčům možnost detailního managementu své NHL franšízy.  Hráči nyní mohou najímat a vyhazovat trenéryna základě schémat, získávat bonusy na základě chemie mezi trenéry a managementem a získat bonusy hráčů na základě chemie jednotlivých lajn. Nově tak již nestačí pouze spoléhat na papírové statistiky. 

NHL 20 vychází na PS4 a Xbox One 13. září.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...