Nejoblíbenější streamer na světě, Tyler „Ninja“ Blevins oznámil , že opouští nejoblíbenější s treamingovou platformu na světě a místo toho bude svůj talent předvádět jinde.

Blevins včera odpoledne oznámil, že je čas posunout se kupředu a již nebude vůbec streamovat na Twitchi a jeho novým domovem se stal Mixer, což je streamingová platforma vlastněná společností Microsoft.

Jak se zdá, tak Microsoft chce se svou službou vyjít ze stínu Twitche a tak se obrací na největší streamery, kteří by mohli zajistit potenciální příliv nových diváků.

Blevins tvrdí, že je to tah, který mu pomůže dostat se zpět do kontaktu s jeho kořeny a pomůže mu vzpomenout si, proč jsem se zamiloval do streamování. To je sice pěkná PR zpráva, ale je jisté, že je to především o penězích a společnost Microsoft jich nemá nedostatek.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Otázkou je, kolik Ninja za přechod na Mixer inkasoval, když vzpomeneme, že jen za jeden den podpory Apex Legens dostal od EA 1 milion dolarů.

Ninjův kanál na Mixeru nyní nabízí bezplatné předplatné po omezenou dobu a to po dobu celého srpna. Očekává se, že Ninja dnes uspořádá svůj první live stream jako součást Lollapalooza.

Ninja má na nyní na Mixeru již více než 100 000 sledujících, kteří rychle následovali streamera z Twitche a je jisté, že další budou i díky výše zmíněné akci následovat.

I když to může být pro někoho překvapivé a řada lidí s tím nemusí vůbec souhlasit, tak Mixer je velmi dobrou platformou, která si zcela jistě zaslouží více pozornosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno