Projekt Ninja Theory: Mara se bude zabývat „duševním terorem“ založeným na „zkušenostech z reálného světa a důkladném výzkumu“.

S výjimkou nadcházející multiplayerové hry Bleeding Edge se Ninja Theory stalo známým pro vytváření her, které se zabývají otázkami duševního zdraví. Senua’s Saga: Hellblade II je v současné době ve vývoji pro PC a Xbox Series X, a dnes studio prozradilo Project: Mara. 

Podrobností o tomto projektu zatím stále málo, ale obchodní ředitel Ninja Theory Dom Matthews v tomto oznámení zdůraznil, že Projekt: Mara bude velmi experimentální a může dokonce skončit jako „ukázka toho, co by se mohlo stát novým vyprávěcím médiem.“

Jako série Hellblade , Projekt: Mara se také bude zabývat duševním zdravím, tentokrát se však zaměří na „duševní teror“.  Stejně jako u Hellblade: Senua’s Sacrifice, i zde Ninja Theory založila hru na zkušenostech z reálného světa a výzkumu, aby vyobrazila mentální teror co nejrealističtěji.

Název Mara ve skutečnosti znamená hořkost nebo smutek, takže pro tento projekt rozhodně funguje jako krycí jméno. Ninja Theory spolu s oznámením vydalo i krátkou upoutávku, na kterou se můžete podívat níže.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

S hrami jako Senua Saga: Hellblade II a Project: Mara bude Ninja Theory rozhodně jedním z nejzajímavějších vývojářů společnosti Microsoft. 

Microsoft a Ninja Theory zatím neodhalili na jaké platformy Project: Mara vyjde, ale předpokládáme, že to bude Xbox Series X a PC.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno