Je tomu rok, co se tehdy světový streamer #1 rozhodl opustit Twitch a přestoupit na konkurenční Mixer, který v té době vypadal vcelku perspektivně. Projekt, do kterého Microsoft investoval nemalé finanční obnosy, ale nenaplnil očekávání svých zakladatelů a projekt Mixer se nyní postupně ubírá do věčných lovišť.

Velký otazník tak visel nad osudy největších streamerů této platformy. Komunitu především zajímalo, kam se ubere Ninja. Zda příjme nabídku Facebooku, YouTube nebo se vrátí zpátky na Twitch, který ale tehdy opustil dost nevybíravě. I přesto ale jeho volba padla na poslední jmenovanou možnost a Ninja se 5. 8. vrátil na Twitch.tv, a to ve velkém stylu.

Jeho velký comeback sledovalo přes 750 tisíc unikátních diváků. Pochopitelně se vrátil na svůj původní účet, na kterém má jen těžko představitelných 15 milionů followerů. To, že oblíbená streamovací platforma Ninjovi nic nezazlívá, lze vypozorovat nejen z přátelsky laděného komentáře, který Twitch přidal pod jeden z jeho Tweetů, ale i díky skutečnosti, že má Ninja na kanále obnoven Affiliate program a jeho diváci mu tak mohou darovat své odběry.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

https://twitter.com/Twitch/status/1291067489246298112?s=20

4 KOMENTÁŘE

  • Kdyby se měl živit normální prací, nedejbože rukama tak chípne hlady…….bohužel se najde dost ( 15000000) zoufalců kteří ho klikáním na jeho profil uživí.

 1. Tohle jsou zoufalé kecy zoufalého člověka 😀
  Twitch, YouTube atd nesleduju, nechodím tam, ale je to úplně stejné jak filmový průmysl. Stejně jako je někdo schopný jít do kina na film, tak je někdo schopný zaplatit peníze, aby se mohl podívat na člověka, co hraje hry.
  Závist je mrcha, co? 🙂

  • To je úplně mimo mísu. Platit za dívání nemusíš nikdo tě nenutí a porovnávat Streamera s filmovou produkcí v řádech milionů je padlý na hlavu.
   Nic proti Ninjovi nebo kterýmukoliv jinýmu velkýmu streamerovi/youtuberovi, ale cpát jim peníze jen aby se tam nachvíli někde tvý jméno na pár sekund mihlo je totálně vypatlaný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno