Zprávě ukazuje, že nově ohlášená hra BioShock se vyvíjí již několik let, ale vývoj se stále nerozjel na plno.

Společnost 2K potvrdila vývoj nové hry BioShock, ale uvedla, že se bude vyvíjet v cloudu „po několik příštích let“.

Článek Jasona Schreiera z Kotaku potvrzuje, že příští hra BioShock není ve vývoji od oznámení 2K. Schreier říká, že hra se vyvíjí od roku 2015, kdy společnost 2K získalo Certain Affinity, vývojáře, kteří pomáhali na hrách Halo a Call of Duty. Po zrušení tohoto projektu v roce 2016 společnost 2K přesunula vývoj hry do svého sídla v roce 2017, kdy začaly práce na nejnovější verzi hry.

Schreier kritizuje způsob, jakým 2K hru oznámilo, ale zároveň naznačuje, proč to tak vydavatel mohl udělat. Slavná série si prošla pekelným vývojem, zejména potom  BioShock Infinite, kdy studio Irrational Games bylo krátce po vydání hry uzavřeno. BioShock a BioShock 2 také nebyly vytvořeny v nejzdravějších nebo nejpozitivnějších podmínkách a ve studiích panovalo nepříjemné napětí.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

2K mohlo být upřímnější, pokud jde o její úsilí při pokusu o čtvrtou hru v řadě. Ovšem fanoušci by mohli ocenit, že 2K chce naplnit jejich očekávání a tak o hře informuje raději později, aby na studio nebyl vyvíjen nepříjemný tlak. Je to už šest let od vydání BioShock Infinite a fanoušci mají mnoho nápadů, o čem by nový BioShock mohl být. 2K si může myslet, že fanoušci budou méně zklamaní jakýmkoli možným zpožděním hry, pokud nyní řekne, že vydání hry může trvat ještě roky.

Toto by také znamenalo, že hra bude vydána až na konzole nové generace, které budou na trhu již nějakou dobu zaběhnuté.

Nový Bioshock je nyní ve vývoji pro PC a konzole nové generace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno