Fanoušci  Vetřelců od HRGera, které proslavili především filmy filmy Ridleyho Scotta a Jamese Camerona se mohli dočkat další hry.

A jak se zdá, tak nadcházející hra by měla být na rozdíl od hororového Alien: Isolation spíšeFPS střílečkou. Nové spekulace hovoří o tom že bychom se 6. prosince měli dočkat světové premiéry během slavnostního udílení cen Game Awards 2018.

Jak uvádí Eurogamer, minulý týden 20th Century Fox si registroval ochranou známku pro novou videohru nazvanou Alien: Blackout. Když si potom dáme dvě a dvě dohromady a podíváme se zpět na tweet Geoffa Keighleyho z 1. listopadu, tak písmo textu “Wolds Will Change” až příliš nápadně připomíná písmo použité Weyland-Yutani Corporation v sérii Vetřelec. 

Navíc v lednu 2018, dceřiná společnost FoxNet oznámila koupi studia Cold Iron Studios. Ti zatím nemají na svědomí žádnou hru, ale její zaměstnanci dříve pracovali na hrách BioShock Infinite , DOOM , Metroid Prime 3 a Borderlands. 

Za předpokladu, že se hra bude opravdu jmenovat Alien: Blackout, dá se tušit, že by hra mohla být o něco více zaměřena na stealth, aby hráčům přinesla určité napětí. Navíc v názvu stojí Alien a ne Aliens, z čehož se dá usuzovat že by hráči mohli stát pouze proti jednomu monstru a hra by tak opravdu nemusela být frenetickou střílečkou.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Doufejme, že se více dozvíme právě 6. prosince, během udílení Game Awards. A co vy, uvítali byste novou hru s Vetřelcem?


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno