Závodní režim point-to-point byl potvrzen pro hru Dirt 5. Záběry z režimu se odehrávají na offroadové trati v Číně s neuvěřitelně nádherným prostředím.

Codemasters odhalili první trať režimu point-to-point ve hře Dirt 5. Závody point-to-point jsou obvykle o něco těžší než běžné okruhy, protože po celou dobu závodu na vás číhají nové zatáčky a překážky, takže nemáte tušení, jak bude vypadat další část trati.

Point-to-point závody jsou mnohem zábavnější, protože nevidíte neustále se opakující trať a její prostředí.

Jak ukazuje výše uvedený trailer, jedna z tratí point-to-point ve hře Dirt 5 se odehrává v Číně a má úžasný design prostředí. Trať bude k dispozici prostřednictvím akce Rally Raid, která je hostitelem automobilů Modern Rally a tratí point-to-point. To znamená, že na stejných tratích můžete v jiných soutěžích soutěžit s vozidly, jako jsou Trucky a Bugginy.

Dirt 5 si klade za cíl přinést nejlepší zážitky ze série, a to díky své široké škále akcí a tříd automobilů. Vývojáři také slibují zcela nový režim kariéry, ve kterém uslyšíme hlasy Troye Bakera a Nolana Northa.

Dirt 5 bude podporovat Smart Delivery na konzolích Xbox, což znamená, že můžete bezplatně upgradovat verzi pro Xbox One na Xbox Series X/S. 

Dirt 5 vychází 6. listopadu pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno