Ačkoliv bychom se vám velmi rádi pochlubili s našimi vlastními gameplay záběry z titulu, který již vehementně recenzujeme, tak nám to review embargo nedovoluje. Nedočkavým fanouškům tak aspoň vyšli vstříc samotní vývojáři.

MotoGP 21 je jedním z titulů, jehož vývoj spadá již dlouhá léta pod křídla italského studia Milestone. Oproti jejich dalším titulům (Monster Energy Supercross, MXGP, Ride…) je série MotoGP oním projektem, který se vždy snaží co nejvíce napodobit realitu. A letošní díl se vydává stejným směrem.

V zatím posledním oficiálním videu vidíme jízdu na portugalském okruhu v Portimao.

Na starost budeme mít opotřebení pneumatik, stav paliva, nastavení odpružení a nově nás bude trápit i teplota brzd. K tomu všemu vývojáři přidávají třešničku na dortu v podobě dlouho očekávaných LLP.

Přečti si  VP Bethesdy Pete Hines se hráčům omluvil za Xbox exkluzivitu Starfieldu

O čem to tady mluvíme? Long Lap Penalties je trest, který obdrží jezdci za různé druhy provinění. Pokud vám jej ředitelství závodu přiřkne, tak je vaší povinností během tří následujících kol jednou projet speciální cestičkou, jejíž projetí vás potrestá přímo na trati, bez pozdějšího odečítání času a při zachování akce na okruhu.

Novinku testujeme na konzoli PlayStation 5 a naši recenzi zde najdete v den vydání v 11.00.

MotoGP 21 je plánováno na 22. dubna 2021, a to pro PC, Nintendo Switch a obě generace konzolí PlayStation a Xbox.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno