Studio Insomniac pracující na PS4 exkluzivitě Spider-Man přineslo během živého streamu nové informace a hovořili také o traileru, který byl představen během Paris Games Week.

Podle tvůrců byl celý trailer prezentován v enginu hry, což je více než působivé.

Vývojáři informovali, že v případě hlavní postavy dlouho hledali toho pravého Petra Parkera, tedy “chlapce odvedle”, kterého hraje skutečný herec za pomocí motion capturingu. Jméno herce však tvůrci neprozradili, a tak se jej dozvíme snad z některého z vývojářských deníků.

Autoři také prozradili, že v příběhu bude vztah Petra a Mary Jane poměrně komplikovaný a neměl by se odehrávat jen na pozadí.

Co se Peterovy tety jménem May týče, tak zde se autoři rozhodli ubrat jí několik let, protože jim tak lépe zapadá do dějové linky Petra. Má ještě hodně energie a je dobrovolnicí v útulku Martina Liho, kde slouží už 5 let.

Trailer také ukazuje, že Spider-Man je ve světě oblíbený, ale život samotného Petera Parkera je na zcela odlišné straně. Podle vývojářů je totiž velmi těžké vyprávět lidský příběh, aniž by ve hře zobrazily lidskou tvář hlavního hrdiny. Většinu hry však budeme hrát za Spider-Mana v obleku, ale i Peter bude mít své pasáže a vlastní prostor.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

V určitém okamžiku budeme moci hrát i za Mary Janea to v části hry kdy děj bude souviset s její prací.

Miles Morales je Petrův kamarád, který končí s dobrovolnictvím v útulku Martina Liho. Ve hře je mu 15 let, zatímco Peterovi 23. I když je hra hlavně o Petrovi, tak vztah mezi ním a Milesem je velmi důležitý pro další rozvoj jeho postavy. Miles původně ve hře zcela chyběl, ale byl dodatečně přidán, jelikož autoři hledali nový prvek pro příběh. Ten jim tak umožnil ukázat další Petrovu stránku.

Ve hře nebude chybět ani Norman Osborn, který je ve funkci primátora New Yorku usilujícího o znovuzvolení. Trailer krátce ukázal také Sanctum Sanctorum, ústředí Dr. Strange. Insomniac totiž spolupracoval s Marvelem na tom, aby co nejvíce ukázali Marvelovsky vybarvený New York, s mnoha známými znaky. Zajímavostí je, že orientační body a známé znaky obsahují skutečné adresy, takže se je vývojáři pokusili umístit na reálná a konkrétní místa v New Yorku.

Ohledně změn na obleku pavoučího muže bylo vysvětleno, že tým musel přizpůsobit dynamické vykreslování. Museli tak standardizovat materiály obleku, což způsobilo navýšení odlesků. Výsledek, kterého dosáhli je takový jaký chtěli, ale o něco intenzivnější než čekali. Což znamená, že při umělém osvětlení se navýšilamíra odlesku světel od Spider-Manova obleku. Myslí si, že by tato úroveň mohla pro finální hru být až příliš a do vydání se odlesky na hlavním hrdinovi ještě pokusí vyladit. Oblek se v podstatě od předchozích trailerů nezměnil, ale práce na materiálech způsobily rozdíly v jeho zobrazení a podání.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

V Petrově pokoji můžete vidět plakát, který skládá poctu začátkům jeho kariéry. Je na něm datum 11. srpna, což jsou narozeniny Hulka Hogana a rok 2010. Hra se však odehrává v roce 2018 a Peter je tedy v době příběhu již osm let Spider-Manem. Kromě toho vidíme také fotky, které zachycují Petra, MJ a Harryho Osborna z jejich školních dob či tetu May se strýcem Benem.

Ve hře bude Spider-Man čelit řadě nepřátel jako Kingpin a Shocker, Mr. Negative a další. Bude zde také několik obleků a dalších postav, které dosud nebyly odhaleny. Kromě toho jsme se také dozvěděli, že Shockerovo alter ego ve hře je Herman Schultz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno