Společnost BenQ oznamuje, že návštěvníci veletrhu IEM Katowice EXPO 2024 budou mít poprvé možnost vyzkoušet si nejnovější produkty ZOWIE by BenQ, profesionální značky pro esport včetně monitoru XL2546X s obnovovací frekvencí 240 Hz a zcela nové bezdrátové myši U2. K vyzkoušení bude také několik prémiových herních monitorů BenQ Mobiuz.

V polských Katovicích se od 9. do 11. února uskuteční veletrh IEM Katowice EXPO 2024 a BenQ nebude chybět se svým stánkem C8, ve kterém všem nadšeným hráčům umožní ponořit se do hry na maximum díky nejnovější generaci špičkových displejů a dalšího příslušenství.

„V BenQ neustále usilujeme o to, abychom hráčům poskytli dokonalou audiovizuální zkušenost při hraní a inovace v oblasti umělé inteligence, a zajistili tak maximální herní zážitek. Touto cestou můžeme hráčům pomoci dosahovat výkonů na té nejvyšší úrovni,“ říká Steve Chu, prezident BenQ Europe.

Nový přírůstek do rodiny monitorů ZOWIE nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, Fast-TN panel a exkluzivní technologii DyAc 2 s duálním podsvícením. Design modelu XL2546X se dočkal vylepšení v podobě ložisek v noze monitoru pro hladké výškové nastavení bez zadrhávání, což dále umocňuje celkovou ergonomii nastavení. Uživatelský komfort při používání dále podpoří funkce automatického nastavení herního režimu Auto Game Mode dostupná přes aplikaci XL Setting to Share, která zpřístupní automatické přepínání režimů na základě hry.

Přečti si  Výpis pracovních nabídek pro PlayStation naznačuje, že se pracuje na mobilní herní platformě

Na stánku se představí také nová bezdrátová herní myš ZOWIE U2, která byla navržena na základě sportovně-vědeckého výzkumu a zpětné vazbě hráčů. Tvar myši ZOWIE U2 zajišťuje pevný a stabilní úchop při zvedání myši díky spodnímu zakřivení, které je více vykrojené směrem dovnitř.

Mezi dalšími vystavenými produkty budou například 360Hz monitor ZOWIE XL2566K nebo bezdrátové myši řady EC-CW.

Značku BenQ Mobiuz bude reprezentovat model EX3210U. Prémiový herní 4k monitor s IPS panelem, obnovovací frekvencí 144 Hz, odezvou 1 ms a exkluzivní technologií HDRi navržené tak, aby zvyšovala kontrast automatickou úpravou sytosti barev v závislosti na okolním osvětlení. Tento monitor je vybaven oceňovanými 2.1kanálovými reproduktory s 5W. Sekundovat mu bude také model EX270QM s 27palcovým QHD displejem s certifikací VESA HDR600 a připojením HDMI 2.1. Oba monitory mají dálkový ovladač, nabízí možnost mapování režimů a nastavení intenzity světlých oblastí zatímco Black eQualizer má vliv na tmavá místa obrazu.

Přečti si  ový dynamický systém řízení F1 24 „Představuje významný posun v závodním zážitku,“ říká režisér

BenQ pro řadu Mobiuz vyvinula speciální Color Shuttle software, který dále optimalizuje vizuální zážitek bez nutnosti odborné znalosti ruční kalibrace barev. K dispozici jsou ke stažení různé předvolené režimy speciálně připravené pro oblíbené hry.

Více informací o produktech BenQ je k dispozici na webových stránkách https://www.benq.eu/cs-cz/index.html, resp. o produktech ZOWIE na webových stránkách https://zowie.benq.eu/en-eu/index.html

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno