Vydavatel EA Sports a vývojář Codemasters vydali druhé video, ve kterém se hlouběji zabývají tímto připravovaným simulátorem F1 23. Video se tentokrát zaměřuje na příběhový režim Braking Point a také na Svět F1.

Návrat režimu Braking Point v F1 23 s sebou přináší nové postavy, nové příběhy a také nové drama, které s tím souvisí. Příběhový režim s názvem Braking Point 2 provede hráče sezónami F1 2022 a 2023 a zaměří se na fiktivní tým Konnersport.

Příběh se bude točit kolem dvou postav – Aidena Jacksona a Devona Butlera. Oba rivalové však budou muset bojovat o udržení svého místa v týmu s ohledem na příchod nového závodníka do týmu. Akce hráče na trati i mimo ni budou mít také dopad na různé statistiky, jako jsou jejich výkonnostní schopnosti a pověst.

Dalším zaměřením videa je F1 World – nové centrum pro sezónní obsah, který se mění denně, týdně a po delší časové období. Hráči mohou soutěžit v událostech aktualizovaných v průběhu sezóny, aby zvýšili svou technickou úroveň a získali vylepšení. Vedle možností pro více hráčů bude F1 World také obsahovat sólové režimy, které se točí kolem závodů pro jednoho hráče. Pokles obsahu do režimů bude v souladu s reálným vývojem ve sportu.

F1 23 bude také obsahovat nový vylepšený hodnocený režim pro více hráčů s novým systémem hodnocení založeným na divizi. Nový systém umožní hráčům závodit na různých úrovních a nakonec dosáhnout elitní úrovně. Hodnocený režim bude obsahovat propagace hodnosti na týdenní bázi.

F1 23 má vyjít 16. června a vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno