Twelve Minutes bylo veřejnosti představeno na loňské E3 a hned si získalo pozornost herní komunity. K traileru, který nám ukazoval muže, jenž se snaží vyrovnat se skutečností, že uvízl v časové smyčce, teď přibylo další video. Tentokrát ale nahlédneme tzv. za oponu a podíváme se na některé prvky vývoje tohoto nadějného titulu.

Kromě unikátního ztvárnění a zajímavé zápletky ale zaujala hra i díky hereckému obsazení. Ve hře účinkují hvězdy jako Willem Dafoe, Daisy Ridley nebo James McAvoy. A právě tyto tři herce zachytily kamery během nahrávání.

Záběry, které můžete vidět níže, se značně liší od klasického procesu. Nemůže za to nic jiného než bezpečností opatření proti šíření Covid-19. I přes tyto svízele ovšem nemůže být o kvalitě dabingu pochyb.

Ačkoliv nebylo oficiálně oznámeno žádné datum vydání, lze podle dřívějších spekulací očekávat, že se Twelve Minutes dočkáme ještě do konce letošního roku. Užít si jej budou moci hráči na PC a konzolích Xbox. Luis Antonio, který stojí za vývojem celého projektu, ale již dříve přiznal, že by rád hru nabídl i hráčům na konzoli Nintendo Switch. Zda se to ovšem opravdu podaří bude záležet především na tom, jak se bude hra na potvrzených platformách prodávat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno