Xbox na herní přehlídce Gamescom 2019 představil úplně nový režim Horde pro Gears 5, oznámil sedm nových her pro Xbox Game Pass, ukázal dva nové bezdrátové ovladače Xbox ve speciální edici a mnoho dalšího.

Novinky a oznámení, které zazněly v pořadu Inside Xbox

 • Představili jsme úplně nový režim Horde pro Gears 5, který vedle těch tradičních přináší i nové herní prvky a špičkové schopnosti postav. Kromě toho jsme prodloužili spolupráci s AAPE a potvrdili, že Gears 5 teď budou dostupné k přednostnímu nákupu na Steamu a do prodeje půjdou ve stejnou chvíli na všech platformách. A konečně jsme také oznámili vydání balíčku Helo: Reach, který bude součástí Gears 5 Ultimate Edition pro Xbox One, Windows 10 a Steam, a to i v předplatném Xbox Game Pass Ultimate. Mediální materiály najdete na blogu Xbox Wire, konkrétně v v centru médií.
 • Xbox Game Pass dostane nové tituly, z nichž čtyři jsou opravdu velké a jsou dostupné už teď: Kingdom Come: Deliverance, Devil May Cry 5 a Stellaris doplní nabídku Xbox Game Passu pro konzole a Xbox Game Passu Ultimate, zatímco Age of Empires: Definitive Edition zakotví v Xbox Game Passu pro PC a rovněž v Xbox Game Passu Ultimate.
 • Premiérově jsme ukázali dva nové ovladače: bezdrátový ovladač Xbox – Night Ops Special Edition a bezdrátový ovladač Xbox – Sport Blue Special Edition.
 • Aaron Greenberg z Xboxu oznámil, že X019 se uskuteční ve dnech 14.–16. listopadu v hale Copper Box Arena v Londýně a všechny novinky zazní ve speciálním dílu pořadu Inside Xbox.
 • Age of Empires II: Definitive Edition vyjdou 14. listopadu 2019. Budou dostupné v rámci předplatného Xbox Game Pass pro PC a budou zahrnovat remasterovanou verzi hry ve 4K, úplně novou kampaň a všechna rozšíření a obsah původního titulu. Titul vyjde na Steamu a jeho cena v předprodeji bude činit 19,99 €. Podporovat bude také hraní mezi kopiemi zakoupenými na Steamu a v obchodě Microsoft Store.
 • GearsPOP! je bezplatně hratelná, realtimová hra pro více hráčů, jejímž prostřednictvím vstupuje série Gears na mobilní zařízení – od 22. srpna je dostupná ve verzích pro Android, iOS a Windows 10 a bude podporovat ukládání napříč všemi třemi platformami, díky čemuž budou uživatelé moct hrát a postupovat na různých zařízeních. Přednostně se registrujte už dnes.
 • Chris Charla z Xboxu si pozval konzolového producenta Koo Sung Jeonga a komunitního manažera pro konzole Raye Kima z PUBG Corporation k premiérovému představení aktualizace pro Season 4 PUBG, v níž nechybí rozsáhlé vizuální vylepšení původních map v PUBG. Novinkou čtvrté sezóny bude také Survivor Pass: Aftermath, který hráčům umožní odemknout více než sto odměn a také úplně nové kooperativní mise, kde může spolupracovat celá komunita a plnit speciální cíle k získání nových bonusů. Season 4 startuje 27. srpna. Rovněž jsme oznámili meziplatformní možnost hry pro konzole, díky níž se hráči na Xboxech budou moct utkávat s protihráči na systémech PlayStation.
 • Premiéru si odbyl i Ghost War, což je intenzivní taktický režim 4 na 4 pro více hráčů. Dočkáme se ho při vydání hry Ghost Recon: Breakpoint 4. října.
 • Hra Metro Exodus dostal první rozsáhlé rozšíření příběhu. Jmenuje se The Two Colonels a nabízí kompletně nový nástroj pro objevování a likvidaci – plamenomet. Toto první rozšíření je prvním ze dvou přislíbených doplnění příběhu, přičemž ještě rozsáhlejší Sam‘s Story by mělo vyjít začátkem roku 2020.
 • V nadcházejícím rozšíření Shadowkeep pro Destiny 2 se hráči vrátí na měsíc a šéf studia Bungie Game Ben Wommack nám přímo na místě prozradil nejen něco o nepříjemnostech, které čekají na Eris Morn, ale také celkově představil poslední „finishery“, kterými budou vládnout Guardians až 1. října rozšíření vyjde.
 • K vidění byly i skvělá nová videa z nejočekávanější her letošního roku, mezi nimiž nechyběly upoutávky na Blair Witch Project, nová ukázka z režimu MyCareer v NBA 2K20, detailní pohled do světa The Surge 2 a kompletní rozbor frakcí a diplomatických možností, které jsou motorem dramatické zápletky a akce v zajímavé akční RPG Greedfall. Všechna nová videa z Gamescomu najdete na kanálu youtube.com/xbox.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno