V dalším díle ze série Stories from the Outlands potvrdilo studio Respawn dřívější spekulace o nové legendě, která jako další zavítá do oblíbené battle royale hry. Tentokrát se datamineři trefili a novou postavou je Loba, kterou jsme již viděli při představení Revenanta.

Lobu si jistě pamatujete jako malou holčičku, plačící nad těly svých popravených rodičů. Už tehdy se z jejích očí dala vyčíst zlost a touha po pomstě. Okamžik, kdy se Loba a Revenant znovu setkají tak byl jen otázka času.

Jaké speciální schopnosti bude Loba mít? Studio nic konkrétního zatím neoznámilo a nám tak nezbývá nic jiného, než hádat z videa. Dalo by se předpokládat, že Loba bude mít výhodu v delším a vyšším skoku. Také díky posunům času bude moci krást Loot ostatním hráčů, a to díky nějakému elektronickému zařízení manipulujícím s časem.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Bez jakýchkoli pochybností se ale mezi těmito dvěma postavami dočkáme speciálních interakcí. Příchod Loby se očekávat na startu 5. sezóny, jejíž start momentálně vychází 12. května.

https://www.youtube.com/watch?v=RH3Rp80rbkQ

Apex Legends je k dispozici zdarma pro konzole Xbox One, PlayStation 4 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno