Nový Tony Hawk Pro Skater je dle všeho ve výrobě
Domů » Hry » Novinky » Nový Tony Hawk Pro Skater je dle všeho ve výrobě

Nový Tony Hawk Pro Skater je dle všeho ve výrobě

26.11.2019
Publikoval:

Domněnce, že ve vývoji je nový díl ze série Tony Hawk Pro Skater, nasvědčuje několik málo faktů, které se dostaly na světlo světa v posledních týdnech. Spekulace rozvířil nejen známý leaker Sabi, ale i profesionální skateboardistka Lizzie Armanto.

Spekulace, které rozvířil známý leaker Sabi, naznačují, že by se legendární skejťácká série mohla dočkat restartu. Dle jeho slov mu jeho kontakt sdělil, že Activision má k dispozici prototypy dema založeného na prvních dvou dílech série THPS. Situace není tak těžko uvěřitelná, když si vzpomeneme jaké prodejní úspěchy měla nedávno vydaná trilogie Spyra nebo Crashe Bandicoota.

Že Activision na pokračování pracuje, potvrdila i Lizzie Armanto, profesionální skateboardistka, která se dle svých má v nové hře objevit jako hratelná postava. V rozhovoru pro podcast The Nine Club si omylem pustila pusu na špacír a ona část musela být z rozhovoru zpětně vystřižena.

Přečtěte si  Baldur's Gate 3 dorazí do Early Access Steamu později tento rok

Zatím poslední díl série s Tony Hawkem, Tony Hawk Pro Skater 5, se nesetkal s vlídným přijetí jak u hráčů, tak ani u kritiků a aktuální řada konzolí tak stáýle čeká na kvalitní skateboardovou hru.

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Další doporučené příspěvky
 
NZXT představuje PC skříň H1 Mini-ITX a NZXT BLD H1 Pre-Build, nepřipomíná vám to něco?

Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU...