Už nějakou dobu jsme o Rockstaru neslyšeli. Až předevčírem se vývojáři pokračování známé kovbojky ozvali, aby nás tak trochu navnadili.

Rozhodli se totiž, že už přišel čas znovu oživit hřáčský zájem o hru a tak nám vydali už třetí trailer. Ten ukazuje trochu backstory hlavního hrdiny, Arthura Morgana a to, jak se probíjí životem v gangu. Trailer vypadá parádně a dává nám ochutnat příběh i grafiku, na které se snad můžeme těšit.

Kdyby se jednalo o nějaké jiné studio, dalo by se odhadnout, že trailer je jen jakousi předehrou nějakého většího odhalení, možná dokonce dema na E3, ale Rockstar se nikdy moc “É trojky” neúčastnil, alespoň ne v tom tradičním smyslu, a tak lze očekávat, že se na tom nic nezmění a budeme si muset ještě chvíli počkat.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Rozhodně ale nebudeme muset netrpělivě čekat na vydání do října bez jakékoliv další informace, těch bude bez pochyb dost. Jen o něco později než bychom možná chtěli. A proto si trailer řádně vychutnejte, protože dalšího se dočkáme nejdříve za měsíc, nebo dva.

Red Dead Redemption 2 vyjde na PlayStation 4 a Xbox One 26. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno