Společnost FromSoftware zveřejnila na Twitteru nový obrázek pro hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree, který odhaluje novou postavu. V jedné ruce třímá meč a v druhé helmu ve stylu Dark Souls 2 a ptá se: „Půjdeš s námi?“.

Ačkoli nejsou k dispozici žádné další informace, někteří poukázali na podobnost, až po dialogy, s postavou z nedávného příběhového traileru. Klečí před ohněm, možná vypráví trailer a možná vede ostatní okolní postavy. Zda jsou přátelské, nebo nepřátelské, se teprve uvidí.

Hra Elden Ring: Shadow of the Erdtree vychází 21. června pro konzole Xbox Series X/S, PS5, PS4, Xbox One a PC. Jakožto dosud největší rozšíření společnosti FromSoftware se v něm hráči vydají do Země stínů za Miquellou, budou bojovat s novými bossy – včetně obávaného Messmera the Impalera – a odhalovat její tajemství.

Přečti si  Elden Ring: Shadow of the Erdtree se na Steamu dostává do smíšených uživatelských recenzí kvůli vysoké obtížnosti

Země je označována za větší než Limgrave a má dokonce systém „level-up“, který hráčům umožňuje zvyšovat svou sílu. Pro více informací zamiřte sem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno