Nové Horizon Forbidden West vám život ve hře dokáže pěkně opepřit. Stejně tak ale bude hra nabízet i řadu možností, se kterými bude průchod hrou příjemnější i pro méně zdatnější hráče.

Posledních několik let se u Sony stalo příjemným standardem to, že se hry pod její značkou mohly pyšnit množstvím nastavení, které je činilo dostupné i pro hráče s poruchami sluchu, zraku a dalšími. Forbidden West nebude výjimkou.

O dalších detailech z dílny Guerilla Games jsme se dočetli na oficiálním PlayStation Blogu. Forbidden West bude obsahovat 5 nastavení obtížnosti. Hru si ale budete moci usnadnit i skrze jiná nastavení. K dispozici bude například automatické doplňování zdraví či auto-bloky. Forbidden West nabízí českou lokalizaci a tak mnohé jisté potěší možnost nastavit si velikost titulků, nebo za ně vložit pozadí pro lepší čitelnost.

Přečti si  Spisovatelka Deus Ex a Guardians of the Galaxy se připojuje k BioWare

Ovládání Aloy si budete moci i sami svobodně namapovat. K dispozici bude i možnost ke konzoli připojit druhý ovladač se zrcadlovým ovládáním a při hraní si tak trochu vypomoci. Na konzolíchPS5 si dokonce budou moci hráči nastavit intenzitu odezvy haptiky a adaptivních spouští.

Horizon Forbidden West vychází 18. března. Na naši recenzi se můžete těšit mnohem dříve, a to 14. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno