Nyní můžete hlasovat pro své oblíbené hry na oficiálním blogu PlayStation a hlasovat také pro nejočekávanější hru, jako je The Elder Scrolls 6.

Společnost Sony na oficiálním blogu PlayStation vyzývá, abyste hlasovali o nejlepších hrách roku. Kromě toho zde je také kategorie nejočekávanějších her, která zahrnuje také The Elder Scrolls 6. někteří se se tak domnívají, že společnost Sony již nyní ví, že se tento titul objeví také na PS5.

Rok se chýlí ke konci a tradičně začíná čas na každoroční zhodnocení v podobě žebříčků, ve kterých budete moci hlasovat, ostatně jeden takový si pro vás připravujeme i my.

Podobně jako u Game Awards můžete také hlasovat pro své oblíbené hry roku 2020 v rozsáhlém hlasování na oficiálním blogu PlayStation. Můžete si vybrat z kategorií Nejlepší soundtrack, Nejlepší použití ovladače DualSense, Nejlepší příběh, Nejlepší multiplayer a Nejlepší indie hra. Kromě toho si můžete také vybrat svůj herní okamžik roku a mnoho dalších věcí.

Přečti si  Průzkum Bethesdy se ptá hráčů, zda stráví spoustu času vytvářením kosmických lodí

Nabídka her je také široká. Můžete hlasovat pro DreamsSpiritfareControlMarvel’s Spider-Man: Miles MoralesThe Last of Us 2Astro’s PlayroomAssassin’s Creed Valhallaremake Demon’s Souls a mnoho, mnoho dalších titulů.

V kategorii „Nejočekávanější hra“ můžete vybrat hru, na kterou se v následujících letech těšíte nejvíce. Na tomto seznamu je trochu překvapivě i The Elder Scrolls 6. To by mohlo naznačovat, že toto skvělé RPG od Bethesdy vyjde také na PS5. Náznak je o to příjemnější, protože na začátku roku společnost Microsoft zakoupila Bethesdu i její další studia a spekulovalo se o tom, že by právě The Elder Scrolls 6 mohl být exkluzivní pro systémy společnosti Microsoft.

Momentálně není nic jisté. V posledních několika týdnech se opakovaly oficiální hlasy, které se shodly zejména v jednom bodě: Je ještě příliš brzy na to, abychom učinili nějaká konkrétní prohlášení. Todd Howard nevěří v exkluzivitu pro Xbox a ani šéf PlayStation o tom nic neví. V tuto chvíli zní prohlášení společnosti Microsoft přinejmenším jako časová exkluzivita.

Jisté však je, že to bude trvat ještě několik let, než se to dozvíme, protože vydání hry je plánováno až po Starfieldu, na kterém aktuálně Bethesda primárně pracuje.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Situaci kolem The Elder Scrolls 6 pro vás budeme i nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno