V nejnovější deskové hře Reign of Hades, která právě shání podporu na platformě Gamefound, se hráči ponoří do světa plného dobrodružství, kde se mísí prastará řecká mytologie s moderním pojetím dungeon crawler her.

Tento titul je určen pro 1 až 4 hráče s doporučeným věkem od 14 let a jednu partii budou hráči potřebovat něco mezi 60 až 120 minut. Cenově je dostupných hned několik edic k podpoření, nicméně za standardní edici hry zaplatíte 74 EUR, plus pochopitelně poštovné, balné a další s tím spojené poplatky.

Reign of Hades je kooperativní kampaňová hra vtahující hráče do příběhu padlých hrdinů, kdysi mocných olympských bohů, uvězněných v Tartaru lstivým Hádem. Vaším úkolem bude spojit síly, probojovat se nebezpečnými říšemi podsvětí a postavit se proti Hádovi, abyste si vzali zpět to, co vám právem náleží – Olymp.

Hra klade důraz na strategické myšlení a výraznou kooperaci v týmu, přičemž dle autorů náhoda by měla hrát minimální roli. Systém Dice-Grid umožňuje hráčům vylepšovat své útoky otáčením bojových kostek nebo jejím povýšením na vyšší úroveň. Karty, které hráči používají, nabízejí vysokou míru variability a zajímavé volby, zatímco pravidla zůstávají jednoduchá a intuitivní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno