Společnost Microsoft zpřístupnila neuvěřitelně širokou škálu barevných možností pro ovladač Xbox Elite Series 2.

Poté, co bezdrátové ovladače Xbox Elite Series 2 přibyly loni do Xbox Design Labu, teď Xbox rozšiřuje pro hráče nabídku barev tak, aby si Elite Series 2 mohli přizpůsobit ještě více. K dispozici mají paletu 16 hlavních barev pro horní a zadní kryt, 12 barev pro tlačítka ABXY, 17 různých odstínů pro pádla a směrový ovladač a 25 odstínů pro zbytek ovladače. Díky výrazné granátové rudé, ledovcově modré a sytě růžové nebo nenápadné variantě černých tlačítek ABXY teď mohou fanoušci využít nesmírně širokých možností úpravy ovladače podle svého vkusu.

Nejnovější modely jsou už právě teď v prodeji, přičemž ceny začínají na 3599 Kč. Další informace najdete v příspěvku na blogu Xbox Wire.

Přečti si  S Lenovo Tab Plus s osmi reproduktory vám neuteče ani jeden tón

Xbox také přichází s novinkami v řadě bezdrátových ovladačů Elite Series 2 – Core, a to v podobě dvou nových barevných provedení. Loni na trh uvedený model bezdrátového ovladače Elite Series 2 – Core byl doteď dostupný jen v bílé barvě, kterou nově doplňují výrazná červená a modrá. Bezdrátový ovladač Elite Series 2 – Core je prémiovým příslušenstvím, vybaveným odolnými komponenty splňujícími nároky kompetitivních hráčů, které nabízí široké možnosti přizpůsobení stylu hraní.

Bezdrátové ovladače Elite Series 2 – Core v nových barevných provedeních jsou aktuálně v prodeji od 3379 Kč. Další informace najdete v příspěvku na blogu Xbox Wire.

Každý Elite Series 2 zahrnuje páčky s nastavitelnou tuhostí, kompletně pogumované rukojeti a zámky jemnosti spouští. Pomocí aplikace Příslušenství Xbox si pak mohou hráči na ovladači doladit detaily jako je mapování tlačítek, tuhost páček a spouští, a dokonce podsvícení tlačítka Xbox. Další možnosti přizpůsobení pak nabízí Xbox Design Lab. Kromě samotného ovladače lez samostatně zakoupit i vyměnitelné komponenty v sadě páček a směrových ovladačů nebo třeba druhý směrový ovladač ve tvaru standardního kříže nebo fasetovaného kruhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno