Bethesda nečekaně oznámila první ukázku nové hry Indiana Jones vyvíjené společností Machine Games.

Jako rána z nebes přišlo oznámení Bethesdy o nové hře Indiana Jones. Oznámení bylo učiněno prostřednictvím oficiálního Twiiteru společnosti, kde byla sdílena také krátká ukázka. Za hrou stojí vývojáři série Wolfenstein, studio Machine Games.

Video zobrazuje poměrně neuspořádaný stůl nejslavnějšího filmového archeologa všech dob. Vidíme Indyho psací stroj s logem Machine Games, vidíme pas Bethesdy, vidíme starý fotoaparát s logem LucasFilm a samozřejmě samozřejmě vidíme slavný klobouk a bič Indyho.

Informace o vydání, platformách nebo o tom, zda hra souvisí s populárními adventurami point ‘n click (včetně Fate of Atlantis), zatím nejsou k dispozici. Ale máme první prohlášení vydavatele Bethesdy o hře:

„MachineGames v současné době pracuje na novém Indiana Jonesovi s originálním příběhem. Tato hra se vyrábí pod vedením Todda Howarda a ve spolupráci s Lucasfilm Games.“

Podle tweetu by mělo chvíli trvat, než se o hře dozvíme další nové informace, ale je skvělé, že jsme dnes obdrželi toto oznámení.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

Indiana Jones je nyní ve vývoji pro PC a konzole.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno