Dnes studio Ninja Theory přišlo s velmi překvapivým oznámením o tom, že chystá VR verzi své velmi úspěšné hry Hellblade: Senua´s Sacrifice.

Informace je o to více zajímavá, že VR verze bude pro majitelé Steam kopie, kteří hru již vlastní, nebo se ji chystají zakoupit zcela zdarma. Dalším překvapením je, že hra bude na VR dostupná již 31. července. A pokud si myslíte, že se bude jednat jen o nějaký doplněk, či samostatný režim, potom jste na velkém omylu. Bude se totiž jednat o celou hru.

Dle tiskové zprávy bude VR verze dostupná jak pro Oculus Rift, tak i pro HTC Vive, bohužel majitelé PlayStation VR mají tentokrát smůlu. Studio doporučuje pro hraní ve VR grafickou kartu GTX 1080, což není úplně nejmenší požadavek, ale vzhledem ke grafice hry je tato informace vcelku pochopitelná.

Níže se můžete podívat na vývojářský deníček, který VR verzi hry oznamuje a ukazuje, jak se hra do virtuální reality předělávala.

Přečti si  Recenze: Hellblade: Senua´s Sacrifice - Jak se vydařila výprava do Hell Mouth

Upřímně si myslím, že Hellblade: Senua´s Sacrifice bude ve VR opravdové psycho, protože pokud jste hru hráli na sluchátkách, tak víte, o čem mluvím a VR edice hry zážitek ještě více umocní. Pokud jste Helblade ještě nehráli, okamžitě to napravte, přicházíte opravdu o mnoho.

Hellblade: Senua´s Sacrifice je nyní dostupný na PC, PS4 a Xbox One. 31. července vychází VR verze pro HTC Vive a Oculus Rift.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno