Hráči nyní mohou propojit své účty Steam se svými účty PlayStation Network prostřednictvím nové funkce v PC verzi Marvel’s Spider-Man Remastered.

Sony nyní umožňuje hráčům propojit své účty PlayStation Network s účtem Steam. Docela pravděpodobně jde o další krok v plánech PlayStation přinést více first party her na PC. První hrou, která umožní propojení účtů, je Marvel’s Spider-Man Remastered. Je pravděpodobné, že uvidíme, že dříve vydané hry PlayStation Studios budou také aktualizovány, aby mohly používat tuto novou funkci.

Zdá se, že propojení účtů v současnosti nepřináší mnoho hmatatelných výhod. Podle Sony ti, kteří propojí svůj účet PlayStation Network se Steamem, získají „odemknutí v této a dalších hrách PlayStation Studios“.

V rámci tohoto procesu společnost Sony také spustila novou webovou stránku, která vítá PC hráče se zájmem o vytvoření nového účtu PlayStation Network pro propojení s jejich PC hrami. Web obsahuje podrobnosti o tom, jak se hráči mohou přihlásit k účtům PSN ve hrách jako God of WarMarvel’s Spider-Man RemasteredDays Gone a Horizon Zero Dawn.

Sekce Coming Soon na webu také uvádí Uncharted: Legacy of Thieves Collection a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jako hry, kde si hráči budou moci propojit svůj účet PSN.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno