Phil Spencer označil v rozhovoru pro Gamespot hru Elden Ring za jednu z nejambicióznějších, jaké kdy Hidetaka Miyazaki vytvořil.

Fanoušci série  Dark Souls  a  Bloodborne netrpělivě očekávají další dílo  Hidetaka Miyazakiho a From Doftware. Nadcházející titul Eldn Ring je stále ve vývoji a vlastně kromě toho o hře nic víc nevíme. Díky informačnímu tichu se řada fanoušků dokonce domnívá, že hra byla zrušena, ale naštěstí opak je pravdou. Ukázalo se, že Elden Ring  je stále skutečný a to tak moc, že samotný Phil Spencer si jej již mohl zahrát.

V rozhovoru pro Gamespot řekl Spencer Tamoorovi Hussainovi, že Elden Ring je již hratelný a sám si hru již vyzkoušel. Spencer také uvedl, že si svůj čas s Elden Ring opravdu užíval. “Jako někdo, kdo hrál všechny hry Miyazakiho hry, přinejmenším v posledním desetiletí, je to jednoznačně nejambicióznější hra, kterou udělal. Miluji jeho hry a herní mechaniky, které používá, navíc tentokrát jeho tým spolupracuje s dalším tvůrcem ( George RR Martin ), pokud jde o příběh.” Miluji to.” 

Tato informace zcela jistě potěší všechny fanoušky From Software a jejich nemilosrdných her, jen škoda, že Spencer nenaznačil, kdy bychom se hry mohli dočkat. Snad se brzy dočkáme nového traileru, který by mohl mít světovou premiéru například při prosincovém udílení The Game Awards.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Jakmile se o hře objeví nové informace, okamžitě vás budeme informovat.

Elden Ring je nyní ve vývoji pro PC a konzole. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno