Phil Spencer testuje zpětnou kompatibilitu na svém Xbox Series X
Domů » Hry » Novinky » Phil Spencer testuje zpětnou kompatibilitu na svém Xbox Series X

Phil Spencer testuje zpětnou kompatibilitu na svém Xbox Series X

12.2.2020
Publikoval:

Phil Spencer opět utvrdil fanoušky Xboxu, že jejich nacházející konzole XSX bude zpětně kompatibilní s hrami předchozích generací.

V nedávném podcastu Phil hovořil o tom, jak společnost již pracuje na zpětně kompatibilních titulech a jak osobně mnohé z nich testuje.

Zpětná kompatibilita byla společností Microsoft poprvé oznámena na E3 2015 a v té době to bylo velmi vzrušující oznámení, není tedy divu, že na této skvělé funkci bude Xbox stavět i nadále.

Phil Spencer od prosince 2019 testuje vlastní Xbox Series X. Nejen že testuje na této konzoli možné hry příští generace, ale Spencer také říká, že ji používá jako svou primární konzoli díky zpětné kompatibilitě.

Phil je součástí týmu, který pracuje na sestavování a dokonce testování seznamu zpětně kompatibilních her. Diskutuje se o tom, že součástí bude také aktuální knihovna Xbox Game Pass, což znamená, že všechny skvělé tituly Xbox One by se daly přehrát na Xbox Series X díky tomuto předplatnému.

Přečtěte si  Call of Duty: Modern Warfare - Warzone Battle Royale může vyjít na začátku března i jako samostatná free-to-play hra

Phil říká, že Xbox Series X běží podstatně rychleji než Xbox One X díky funkcím UI a vestavěnému SSD disku. Phil zavtipkoval, že se nyní dostane do Striku v Destiny 2 rychleji než by očekával. To je ovšem trochu nesmyslné, protože načtení Striku v Destiny 2 je v závislosti na komunikaci se serverem Bungie a P2P spojení s dalšími hráči. I tak je jasné, že SSD disky jsou schopny razantně zkrátit dobu načítání.

Phil a celý Xbox tým mají velké ambice a očekávání s Xbox Series X, je tedy jasné že Microsoft začíná vyvíjet značný marketingový tlak.

Přečtěte si  Nové studio Archetype Entertainment by se dalo nazývat BioWare 2.0

Xbox Series X bude v prodeji na konci roku.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Call of Duty: Modern Warfare – Warzone Battle Royale může vyjít na začátku března i jako samostatná free-to-play hra

Nadcházející battle royale pro Call of Duty s názvem Warzone...