Nedávná nabídka práce pro návrháře úrovní v Playground Games zdánlivě potvrdila, že vývoj další hry Forza Horizon již probíhá.

Studio Playground Games se aktuálně věnují své poslední úspěšné závodní hře v podobě Forza Horizon 5, a i když se stále usilovně pracuje na nadcházejícím restartu Fable, zdá se, že studio také nabírá zaměstnance na další díl této závodní franšízy.

Playground Games zveřejnilo nabídku práce pro návrháře úrovní na GameJobs a popis uvádí, že se očekává, že se kandidát připojí k týmu pro jeho „další AAA titul“. Kromě toho popis také uvádí, že kandidát bude součástí týmu Forza Horizon, což samozřejmě znamená, že zde nevidíme výpis pro Fable nebo neohlášenou novou IP.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok, přijde již brzy, tvrdí Jason Schreier

Playground Games hledá Level Designer, který by se připojil k našemu týmu Forza Horizon,“ stojí v nabídce. „Jako člen týmu designérů na AAA titulu převezmete odpovědnost za velké části designu úrovní hry, stejně jako za mentorování a vedení mladších spolupracovníků.

Budete součástí týmu pro návrh úrovní v našem dalším AAA titulu, zodpovědného za vytváření zábavných a hratelných herních zážitků. Během předprodukce budete úzce spolupracovat s umělci prostředí na vytváření a opakování prostředí whitebox.

Je docela zřejmé, že Forza Horizon 6 bude v určitém okamžiku ve velmi raných fázích vývoje, vzhledem k úspěchu svého předchůdce a série jako celku, ale fanoušci by neměli očekávat, že tuto hru uvidí v dohledné době.

Přečti si  Další Battlefield bude mít kampaň pro jednoho hráče, jak prozrazuje pracovní inzerát

Forza Horizon 6 je zdánlivě ve vývoji pro Xbox a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno