Ghost Recon Breakpoint bezesporu patří k nejslabším hrám od Ubisoftu za posledních několik let a společnost sama potvrdila, že prodeje a příjem byly zklamáním.

Ubisoft není spokojen s tím, jak se Ghost Recon Breakpoint předvedl od svého vydání 4. října. Spoluzakladatel a generální ředitel Yves Guillemot sdílel, že hra nejenže nedokázala zasáhnout očekávání prodeje, ale že její příjetí bylo do značné míry negativní. Řekl, že Ubisoft plánuje upravit své strategie do budoucna – to jsou také důvody, proč byly Watch Dogs LegionRainbow Six Quarantine a Gods & Monsters odloženy do příštího fiskálního roku. 

V případě Ghost Recon Breakpoint Ubisoft dnes zveřejnil své plány na hru v příspěvku. Tento příspěvek začíná řešením technického stavu hry, což není skvělé. Zprávy o chybách a obecných otázkách stability se rozšířily všude. Update 1.0.3, který přijde do hry v polovině listopadu, by měl tyto problémy z větší části řešit. V první fázi dojde na opravu dronů, brýlí pro noční vidění a vyskakovacího okna pro oznámení o dokončení mise.

Příspěvek se také věnuje obsahu hry po vydání. Jako první má dojít k uvolnění raidu v prosinci a má se jmenovat Project Titan. Následně by měl do hry dorazit také live event s Terminátorem.

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Další je oprava, která má do hry zamířit se bude týkat herní ekonomiky. Příspěvek neposkytuje žádné podrobnosti o tom, jak bude tato oprava vypadat a kdy přijde, ale domnívám se, že by to mohlo změnit skutečnost, že ve hře existují dvě měny, které tlačí na mikrotransakce.

Ubisoft pracuje na „radikálnější a pohlcující verzi Ghost Recon Breakpoint “. Zatím není jasné, co to znamená, ale doufám, že se to brzy dozvíme. 

Ghost Recon Breakpoint je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno