Počet souběžných hráčů Battlefield 2042 na Steamu dnes klesl pod 1000, což je nové minimum pro tuto problémy sužovanou multiplayerovou střílečku.

Battlefield 2042  se od svého uvedení v říjnu loňského roku neustále potýká s problémy a minimální podporou ze strany vývojářů. V kombinaci s minimální komunikací ze strany vývojářů je fanouškovská základna velmi frustrovaná a hráči tuto neúspěšnou hru houfně opouští. 

Jak si všiml uživatel na ResetEra, počet souběžných hráčů Battlefield 2042 na Steamu klesl pod 1000 hráčů. Konkrétně dnes 12. dubna, měla hra 979 souběžných hráčů, podle údajů na stránce SteamCharts.

Battlefield 2042  má obdržet další aktualizaci, která přinese v tomto měsíci několik oprav, zatímco první sezóna multiplayerové střílečky by měla začít až někdy v létě. DICE také pracuje na přepracování map na základě zpětné vazby od hráčů.

Přečti si  F1 22 dominuje týdennímu prodejnímu maloobchodnímu žebříčku Velké Británie

Hra je ovšem v tak špatném stavu, že je jen otázka času, kdy ji EA přestane zcela podporovat.

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

2 KOMENTÁŘE

  1. Anthem. Hru, která měla obří potenciál, zařízli jako podsvinče. I když z počátku tvrdili, že je ve vývoji minimálně 4 roky, splácali ji narychlo během jednoho. A když už tak malá komunita upírala svůj zrak k oživení a překopání celé hry, vysrali se na nás a hodili ji do koše. Ježiši, já jim tohle tak kurva moc přeju!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno