Podzim letošního roku bude z pohledu novinek velmi nabitý a očekávání hráčů i herních vydavatelů jsou nemalá.

Mezi nejočekávanější prodejní hity zcela jistě patří Red Dead Redemption 2, kvůli kterému údajně řada studí odložila vydání svých her na začátek příštího roku. Namátkou bychom mohli jmenovat Days Gone, Metro Exodus, Anthem a další.

Nicméně, přestože Red Dead Redemption 2 bude pravděpodobně prodejní superhit, analytická firma Piper Jaffray odhaduje, že do konce fiskálního roku nedosáhne takových čísel jako Call of Duty: Black Ops 4 a  Battlefield V.

Analytici společnosti Piper Jaffray Michael J. Olson a Yung Kim odhadují, že Call of Duty: Black Ops 4 prodá díky vydání 12. října zhruba 21,5 milionů kusů. To by bylo o 3,5 milionu více, než dosáhlo loňské Call of Duty: WWII. 

Následovat by měly prodeje Battlefieldu V vycházející 19 října, který by dle zprávy měl dosáhnout 16 miliónů prodaných kusů do konce března 2019.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games vycházející 26. října, by mělo dosáhnout do konce března 2019 15,5 miliónů prodaných kusů. To ovšem neznamená, že se RDR 2 nemůže stát nejprodávanější hrou v historii a nebude tak následovat mega prodejní úspěch GTA V.

Nejmenších odhadů se dočkal Anthem a to 4,5 miliónu prodaných kusů, především díky nastavenému termínu vydání na 22. února 2019.

Mezi další zajímavé odhady a čísla patří také předpokládané prodeje DLC Forsaken pro Destiny 2, které vychází 4. září a mělo by dosáhnout 8 miliónů prodaných kusů.

Ovšem v tomto okamžiku jsou to jen analytické odhady a nelze tak přesně určit, která z her zaznamená do konce fiskálního roku nejlepší prodeje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno