Kromě BioShock: The Collection, která vyšla v roce 2016, nemají fanoušci série téměř žádné informace o tom, zda bude jejich oblíbená série někdy pokračovat.

Ovšem nyní dává hráčům naději výkonný ředitel Take-Two Strauss Zelnick, který uvedl, že by fanoušci série by měli v budoucnu očekávat další pokračování série Bioshock. Tuto informaci nyní také potvrdil server Kotaku, který uvádí, že nová hra je již ve vývoji.

Podle Kotaku, by mělo na hře pracovat blíže nepojmenované studio společně se studiem Hangar 13, které stojí za Mafií 3. Hra v současné době nese kódové označení “Parkside”. Podle jednoho z respondentů Kotaku, se hra nachází ve velmi rané fázi vývoje

První zmínka o tomto novém projektu BioShock přišla před několika měsíci, když bývalý návrhář úrovní pro BioShock: Infinite Shawn Elliot opustil Arkane studio a vrátil se zpět k 2K Games pracovat na novém nepojmenovaném projektu.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Zatímco studio i projekt nebyly známy, ukázalo se, že studio bylo umístěno v kalifornském Novatu, kde to má blízko k Hangar 13, které sídlí ve stejném městě. 

I přesto, že je hra ve velmi rané fázi vývoje a že se zatím o ní nic neví, dá se předpokládat, že 2K Games velmi brzy budou sdílet nějaké informace. Jednou z nich by mohla být, že hra bude obsahovat multiplayer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno