Sony má v pondělí na své tiskové konferenci představit herní záběry jedné z nejvíce očekávaných PlayStation 4 exkluzivit The Last of Us Part II na které pracuje studio Naughty Dog.

Nyní se zdá, že by Sony kromě gameplay záběrů mohlo odhalit také termín vydání. Ještě zajímavější je ovšem informace ze dvou australských maloobchodů, kteří uvádí, že bychom se vydání mohli dočkat ještě v tomto roce. Konkrétně se jedná o obchody Harvey Norman a EB Games, kdy oba aktualizovali své výpisy ke hře, kde nově uvádí, že hra bude k dispozici v roce 2018.

Tyto záznamy z těchto dvou konkrétních obchodů však nejsou prvními v tomto roce, kteří informují o tom, že hra vyjde letos. I když pravda, že mnohdy bývají prodejci často informováni o datu vydání před oficiálním oznámením a mnoho úniků tak často přichází prostřednictvím prodejců, je třeba si počkat na oficiální termín od Naughty Dog, nebo Sony a fanoušci by tak měli nadále zůstat skeptičtí. V minulosti se totiž ukázalo, že nadšení zaměstnanců obchodů může být stejně velké jako u fanoušků a tak jejich termíny mohou vycházet ze stejných spekulací.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Upřesněme jen, že původní odhady a plány hovoří o tom, že hra vyjde v roce 2019. Na druhou stranu hra již procházela interním testováním, kdy se dabéři podělili o informace, že hra vypadá naprosto fantasticky.

The Last of Us Part II je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno