Zatímco The Division 2 nadále dostává aktualizace a čelí řadě problémů, tak v Ubisoftu nadále pokračuje vývoj The Division Heartland.

Free-to-play spinoff má být spuštěn někdy ve fiskálním roce 2022-23 . V nové zprávě o Try Hard Guides poskytl Tom Henderson některé nové podrobnosti, které získal od anonymních zdrojů.

První informací je, že režim Expedice byl přejmenován na Excursion. Ovšem byly odhaleny další dva režimy, kterými jsou Nightfall a Hunt. Nightfall je režim PvE založený na cílech s cílem sbírat kořist, přežít a poté extrahovat. Může se pochlubit „přidanými vrstvami“ pro vyšší obtížnost a jsou zde různé cíle, které je třeba splnit, od rozmístění majáků až po lov nepřátel. Nepřátelé zvané „Vultures“ řídí umělá inteligence a vaším cílem je odolat jejich snaze zabít vás.

Přečti si  Assassin's Creed Rift údajně odloženo na jaro 2023

Pokud jde o Hunt, je to zjevně režim založený na PvP bez AI. To umožňuje hráčům zapojit se do nějaké formy kompetitivního multiplayeru. Mezi další podrobnosti patří multiplatformní hraní, které je v aktivním testování, a přepracování inventáře a systému vybavení, které se má více podobat hlavním hrám The Division.  Na základě viděných záběrů a obrázků Henderson říká, že hra se zdá být „téměř dokončena“ a očekává se, že bude vydána letos.

Více podrobností by mělo být odhaleno brzy, buď během Ubisoft Forward, které přijde spíše později v roce nebo na Xbox a Bethesda Games Showcase 12. června. Pro více informací nás nepřestávejte sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno