Zjistěte více informací o událostech, které vedly k pádu města, a o různých nepřátelských silách, s nimiž musí hráči bojovat, aby je získali zpět.

Bethesda Softworks a Arkane Studios zveřejnili nový trailer na Redfall, který poskytuje další podrobnosti o příběhu. Než titulární město zaplavila temnota, zkoumala společnost Aevum Laboratories „zázračný lék“. Jednalo se o krev ze speciálního subjektu, který elita používala k tomu, aby se stala upíry.

Jak se jejich vliv šířil městem, lidé zmizeli, zatímco kulty zakořenily. Netrvalo dlouho a slunce zhaslo a nechalo přeživší v pasti. Někteří upíři jsou považováni za bohy, jako The Hollow Man, Bloody Tom, Ms Whisper a The Black Sun. Budou zde „tisíce a tisíce“ řádků ke čtení, takže očekávejte, že se o nich dozvíte více.

Přečti si  10 let je dostatečná doba, aby PlayStation vytvořil konkurenci pro Call of Duty

Ve hře za jednoho ze čtyř přeživších se silnými schopnostmi se hráč vydává znovu dobýt Redfall. Bojovat s upíry čelem se střelnými zbraněmi a speciálními nástroji, jako jsou kůly, je jen částí řešení. Nakonec musí bojovat proti takzvaným bohům.

Redfall vychází 2. května pro Xbox Series X/S, PC a Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno