Returnal od Housemarque vyjde příští měsíc výhradně pro PlayStation 5. A právě dnes byl vydán nový trailer, který upozorňuje na příjezd hlavní hrdinky Selene na Atropos a na to, jak rychle se věci zhoršují.

Vývojář je známý pro arkádové střílečky jako Resogun, ale Returnal je rogue-lite střílečka z pohledu třetí osoby se silným narativním zaměřením. Po prozkoumání tajemné planety Selene rychle objeví její mrtvolu (spolu s krátkou vizí, jak zemřela). Nakonec si uvědomí, že je uvězněna s každou smrtí, která ji jednoduše přivede zpět k životu na planetě. „Bílý stín“ je zmíněn a může být příčinou toho všeho, ale je ještě příliš brzy na to říct s jistotou.

Příběh se odvíjí do jisté míry jako Haderg Supergiant – hráči se při každém novém runu setkají s různými příběhovými událostmi. Podivný dům, který má Selene zdánlivě spojen s minulostí, je jedním z takových příkladů, ale můžete také najít zvukové záznamy z jiných verzí. Housemarque poznamenává, že příběh je „tajemný a strašidelný“, a ptá se „na spoustu otázek“, takže úplné odhalení může nějakou dobu trvat.

Returnal vychází 30. dubna výhradně na PlayStation 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno