Jak jistě víto Rockstar to nejsou jen série GTA a RDR, ale stojí také za sérií Midnight Club přičemž první díl vyšel v roce 2000 a série má celkem 4 díly, přičemž poslední vyšel v roce 2008.

Od té doby se v Rockstaru o této sérii zarytě mlčí a veškerá pozornost se nasměrovala právě k sériím GTA a RDR. Ale tomu může být velmi brzy zcela jinak, neboť se na internetu objevily velmi zajímavé obrázky.

Uživatelé na Redditu si všimli, že se na Xbox Live objevili dva obrázky a ikonka, které odkazují právě na Midnight Club. Hru údajně testoval přímo zaměstnanec Rockstaru s nickem TweedyCrowd727, přičemž jako důkaz připojili i jeho profily na Xbox Live a Rockstar Social Club .

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

Asi netřeba dodávat, že obrázky z Xbox Live rychle zmizely. Až na ikonku hry. Tu totiž na Xbox Live stále najdete . A zatímco v diskusi na Redditu se rozběhla diskuse, zda to bude remaster některé z předchozích her (pravděpodobně jednotky), tak podle informací na obrázcích to je nepravděpodobné. Totiž na jednom z obrázků vidět novější model Mustanga, který rozhodně nemůže být ze starších her. Navíc jednotka neobsahovala licencované auta a druhý obrázek nám zas ukazuje licencovaný Skyline GTR.

Připravuje se v Rockstar nový Midnight Club?

A i když bychom rádi věřili tomu, že Rockstar rozšíří své stávající portfolio her a také bychom rádi viděli nový Midnight Club, musíte tyto zprávy brát s velkou rezervou, protože se z toho nakonec mohou vyklubat jen dohady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno