Bandai Namco Entertainment s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová hra z legendární série bojových her – SOULCALIBUR VI. K dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Dějiny skrývají mnohem více než jen jednu pravdu..SOULCALIBUR VI představuje poslední vstup do legendární série bojových her zaměřených na zbraně a navazuje na epický příběh bojů za nalezením legendárních mečů Soul Swords. Vydejte se na cestu napříč jednotlivými etapami 16. století, navštivte známé lokace ze série SOULCALIBUR a odkryjte skrytá tajemství.

Hra SOULCALIBUR VI, která nikdy nevypadala takto dynamicky a dramaticky, nabídne úžasné grafické zpracování díky Unreal Engine 4. Zažijte zápas o dva legendární meče za využití kompletního rosteru ikonických postav série SOULCALIBUR, jako jsou Mitsurugi Sophitia, Kilik, Nightmare, Ivy a další! Navíc se hráči mohou těšit na hratelnou postavu Geralta z Rivie ze herní série The Witcher!

Hra SOULCALIBUR VI je také dostupná v limitované sběratelské edici SOULCALIBUR VI Collector’s Edition, která nabídne následující obsah:

  • hra SOULCALIBUR VI
  • bonusový digitální obsah:
    • Season Pass
    • soundtrack
Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

exkluzivní figurka Sophitia – 35 cm

Hra SOULCALIBUR VI vychází dnes 19. 10. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One ve standardní a Sběratelské Edici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno