Nadcházející post-apokalyptická hra v otevřeném světě od Sony Bend Studios, byla bohužel odložena až na začátek příštího roku.

A jak se ukazuje, tak bychom se již velmi brzy mohli dočkat oznámení přesného termínu vydání. Nedávno to totiž prozradil samotný ředitel studia Bend – Chris Reese. Ten přímo uvedl: “Brzy o tom budeme mít více informací,” žádné další detaily Reese neuvedl, ale nejvíce pravděpodobné se jeví odhalení během E3, která proběhne za méně než tři týdny.

Uvidíme, zda bude termín odhalen na E3, jelikož Sony zatím nepotvrdilo, že by Days Gone na E3 bylo prezentováno. Dle oficiálních informací mají dostat prostor hry jako: The Last Of Us Part 2, Death Stranding, Marvel´s Spider-Man a Ghost of Tsushima. Je však možné, že Days Gone bude součástí jakéhosi sestřihu, ve kterém bude termín odhalen.

Přečti si  Biomutant bude 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Dle neoficiálních informací, by během tiskové konference Sony měly být vidět také ukázky z dalších her jako: další expanze pro Destiny 2, Call of Duty: Black Ops 4, Dreams, Devil May Cry 5, Avengers, Red Dead Redemtion a další.

Sony Konference na E3 proběhne 11. června ve 3:00 ráno našeho času.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno