Dnes máme možnost podívat se na to, jak se profesionální jezdci podílejí na vývoji Project Cars 2.

Již první díl byl vyvíjen s cílem zahrnout zpětnou vazbu, nápady či připomínky jako od hráčů, tak od profesionálních závodníků. Toho se drží i díl druhý, který nám toto dokládá v přiloženém videu s niázvem Built by Drivers.

Tato série nabídne dohromady šest epizod, přičemž každá z nich se zaměří na jiného profesionálního závodníka, zatímco ukáže také zákulisí toho, jak světově uznávání závodníci a testovací piloti pomáhají rozvíjet řízení a pocit z vozidel ve hře. První epizodu  Project CARS 2: BUILT BY DRIVERS – “As Close As It Gets”  představí  Chris Goodwin , který bude mluvit o detailech vývoje úchvatného McLarenu 720s. Je to poprvé, co toto auto uvidíme ve hře.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

 

Několik podrobností o tom, jak hluboko museli vývojáři sáhnout proto, aby byla vozidla ve hře přesně vykreslená nabídl i režisér hry Stephen Viljoen:

“Skenování aut až do posledního šroubu a vložení do našeho nejmodernějšího modelu fyziky je pouze první fází při výrobě našich závodních her. Koneckonců můžeme při vývoji získat všechny správná čísla, ale pocit řízení auta, kteý přináší autu život, může být změřena pouze řidiči a jejich pocity.

Project CARS 2 přijde na PC, PS4 a Xbox One, přičemž nabídne i různé edice o kterých jsme vás informovali dříve.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno