Nový trailer na Project Cars 2 nám odhalil, že hra bude mít season pass a vyjde v několika speciálních edicích.

LIMITED EDITION

Zahrnuje plnou hru, nálepky, steelbook a exkluzivní balíček japonských tratí. Ten přinese čtveřici vozů od japonských výrobců – Honda a Nissan, 2 závodní vozy s charakteristickým zevnějškem, jeden koncept a jedno silniční vozidlo. Tato limitovaná edice má stejné RRP jako standardní vydání a bude k dispozici na PS4, Xbox One a PC.

COLLECTOR’S EDITION

Obsahuje všechny prvky z Limitované edice, jakož i esport Live VIP Pass, art book, 1/43 model nádherného McLarenu 720S, season pass a Motorsport Pack DLC. Bude k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ULTRA EDITION

Jde o nejexklusivnější edici Project Cars, která byla kdy vytvořena a je absolutním “must have” pro všechny fanoušky Project Cars 2. Bude omezena jen na 1 000 kopií, přičemž obsahuje celý obsah ze sběratelské edice, no 1/43 model McLarenu 720S nahrazuje 1 / 12 Resin McLaren 720S. Ultra edice bude obsahovat i podepsaný plakát, kšiltovku s individuálním číslováním a McLaren Sketchbook, který vznikl v oficiální spolupráci s McLarenem o vývoji modelu 720S.  Ultra edice je k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  Průzkum Bethesdy se ptá hráčů, zda stráví spoustu času vytvářením kosmických lodí

 

Hra má vyjít v září tohoto roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno