Slightly Mad Studios podrobně popisuje všechny nové funkce přicházející do Project Cars 3, včetně režimu kariéry a nových možností přizpůsobení vozu.

S ohledem na včerejší akci Sony u nás tak trochu zapadly nové informace o nadcházející závodní hře Project Cars 3. Bandai Namco potvrdilo, že tato nová závodní hra dorazí dříve, než se očekávalo a bude k dispozici na PC a konzole stávající generace již toto léto. A podle prvních informací o hře to vypadá, že se jedná o dosud díl v této závodní sérii.

Podle společnosti Bandai Namco představí Project Cars 3 více než 200 různých značkových silničních a závodních automobilů. Pro srovnání nabízí Project Cars 2 189 různých aut, z nichž si můžete vybrat. Projekt Cars 3 bude také obsahovat přes 140 globálních okruhů, na kterých budeme závodit, každý podporující denní a noční cykly, povětrnostní efekty a sezónní změny pro jaro, léto, zimu a podzim.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

PROJECT CARS 3 můžeš již nyní předobjednat ZDE.

Project Cars 3 také přinese hráčům nový kariérní režim režim, ve kterém si budou moci poprvé vytvořit vlastní závodní stáj. Raicing umožní hráčům upgradovat svá auta autentickými částmi, které realisticky ovlivňují celkový výkon vozu.

Hráči si budou moci přizpůsobit kola, pneumatiky, ráfky a další části svých aut. Hráči si také budou moci vytvořit vlastního závodního hrdinu.

Slightly Mad Studios také informují, že další novinkou v Project Cars 3 bude větší dostupnost hráčům a vylepšuje tím tak herní zážitek. Příklady toho, jak budou Project Cars 3 přístupnější než předchozí hry, zahrnují přestavby ovládacích prvků, nový „First Time Player Experience“ a další.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Studio dále informuje, že zapracovalo na umělé inteligenci, efektech nárazů a dalších detailech, díky nimž má být zážitek z jízdy v Project Cars 3 realističtější.

Project Cars 3 vyjde na PC, PS4 a Xbox One v létě 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno