Next-Gen looter -slasher hra Godfall může být brzy k dispozici na PS4, minimálně to naznačuje hodnocení PEGI.

Godfall byl jedním z launch titulů pro PlayStation 5, ačkoli se hra objevila také na PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Godfall byl původně vydán jako jeden z prvních skutečných next-gen titulů, alespoň po grafické stránce, ale jak se zdá, tak by titul mohl směřovat i na starou generaci konzolí.

Evropský systém hodnocení videoher PEGI změnilo stránku Godfall tak, aby zahrnovala verzi pro PlayStation 4, jak si všiml Twisted Voxel. Zajímavé je, že hodnocení PEGI dosud neuvádí porty Godfall pro Xbox One nebo Xbox Series X | S, takže se zdá, že je stále exkluzivní pro ekosystém PlayStation. Není jasné, zda se někdy přesune i na konzole Xbox, ale podobně se neočekávalo, že by hra dostala port pro PS4. 

Hodnocení PEGI samozřejmě nemusí nutně znamenat, že hra nakonec vyjde na PS4. PEGI již dříve omylem zveřejnilo výpisy, dokonce zveřejnilo datum vydání této verze hry, kdy je uvedeno 23. dubna, což se samozřejmě nestalo. Nedávno webové stránky hodnotily Borderlands 3: Director’s Cut pro Nintendo Switch, což nakonec 2K Games dementovalo a sdělilo, že hra na Switch nevyjde.

Před vydáním vývojáři oznámili, že Godfall bude exkluzivní konzolou PS5 do 12. května, což znamená, že je možné, že to bude den, kdy bude hra vydána na PS4 nebo jiných platformách. Pokud se Godfall dostane na PlayStation 4, dostalo by se mu pravděpodobně vážného downgradu. Přinejmenším PS4 nebude podporovat 60 fps při rozlišení 4K, takže bude muset být v některých ohledech kompromitován.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Vývojáři dříve oznámili novou aktualizaci hry Godfall, která do hry přivede dohazování , což je funkce, na kterou mnoho fanoušků netrpělivě měsíce čeká. Pokud bylo do hry zahrnuto vytváření zápasů, které se dostalo na jiné platformy, mohli bychom vidět, jak Godfall poroste.

Godfall je nyní k dispozici na PS5 a PC. 

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno