Desátá sezóna PlayerUnknown’s Battlegrounds je téměř tu a zdá se, že vývojáři hry dělají nějaké experimenty na počest tohoto milníku. 

PUBG Season 10 přidává novou sezónní mapu Haven pro 32 hráčů. Toto je zatím nejmenší mapa PUBG, která měří jen 1 km na 1 km, ale je hustě zaplněna obsahuje novou nepřátelskou frakci AI, The Pillar, která může v případě potřeby povolat vrtulníky a taktická vozidla, aby vás vytáhla ven. Sezóna 10 samozřejmě zahrnuje také novou kosmetiku, včetně spousty veselých vánočních a novoročních skinů. Haven si můžete lépe prohlédnout v traileru níže.

Nová mapa: Haven

Vítejte v Haven, průmyslovém ostrově v korozním pásu Ameriky. Zde se hráči navzájem nutkají v  hustých městských ulicích a na střechách, ale toto útočiště rozhodně není bezpečné. Hráči budou během svých zápasů čelit nové hrozbě v podobě nepřátelské frakce. Tato frakce, pojmenovaná Pillar, je silně ozbrojená a není příliš šťastná, že jste na jejich trávníku.

Samozřejmě, PUBG Sezóna 10 bude také obsahovat nový Survivor Pass, který bude zahrnovat obvyklých 100 úrovní, které je třeba zdolat a získat odměny. Brzy bude v nabídce také některá nová prémiová vánoční (23 jednotlivých položek) a novoroční (29 jednotlivých položek) kosmetika.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

PUBG je nyní k dispozici na PC, Xbox One, PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno