Techland společně s Ice Flames vydávají v březnu zbrusu nový farmářský simulátor nazvaný Pure Farming 2018.

Hra fanouškům farmaření nabídne hned několik možností farmaření v různých částech světa jako je Columbie, Itálie, Japonsko, Montana a pro předplatitele také Německo. Každá z oblastí nabídne možnost pěstování vlastních specifických plodin jako: káva, chilli, rýže, wasabi, olivy a další.

Ve všech těchto oblastech budete moci využívat nejnovější technologie a nejmodernější licencované stroje od věhlasných značek jako Zetor, Landini, McCormick, DAF, Mitsubishi a mnoho dalších. Vzhledem k plnohodnotným licencím jsou všechny tyto stroje detailně provedeny do posledního šroubku.

Pure Farming 2018 nabídne hráčům chov zvířectva, pěstování plodin, výsadby sadů, skleníky, až po zelenou energii. Níže se můžete podívat jaké možnosti se hráčům nabízí při farmaření v Montaně a podobně obsáhlé možnosti nabízí každá z výše jmenovaných oblastí ve hře.

Pure farming 2018 oproti konkurenčním titulům nabídne hráčům hned tři farmášské módy:

  • Free Farming (Volné Farmaření)
  • My First Farm (Moje první farma)
  • Farming Challenges (Farmářské výzvy)
Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Na rozdíl od konkurence je tedy Pure Farming 2018 dělaný nejen pro hardcore farmářské fanoušky, kteří se vyžívají v simulátorových prvcích, ale je i pro mnohem širší publikum, které s farmařením začíná, nebo si chce odpočinout u farmy, která nepředstavuje nutně velkou výzvu. To však neznamená, že by byl v této hře simulátor opomenut. Hra by stále měla nabízet všechny simulátorové prvky a možnosti, podobně jako její konkurence.

Dle informací distributora, by se na trhu měla objevit také zatím blíže nespecifikovaní speciální edice hry a navíc by měl být u vybraných prodejců ke hře k dispozici také model traktoru Zetor.

Pure Farming 2018 vychází s čekými titulky na PC, PS4 a Xbox One 13. března.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno