Jak jsme vás ráno informovali, tak Bethesda právě blíže představila svou připravovanou FPS hru z otevřeného světa Rage 2.

Video nám představuje přesně to, co jsme od id Software a Avalanche Studios čekali, což znamená opravdu moře střelby, kdy kulky létají vzduchem po hrstech podobně jako ve Žhavých výstřelech. Trailer ukazuje také řadu vozidel a mechů.

Hra vypadá velmi slibně a jak je z videa patrné, tak se její tón od svého předchůdce z roku 2011 razantně změnil.

V Rage 2 se ponoříte do světa roku 2185, kde se počet lidstva neustále snižuje a kde neexistují žádná pravidla ani žádná společnost. V tomto světě si můžete dělat prakticky cokoliv  a jít kamkoli vás napadne, existuje tu jen jeden zákon a to zákon silnějšího, jen ten nakonec přežije. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy se procházejí po otevřených ulicích a tyranská autorita zde vládne železnou pěstí.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Jako Walker, poslední Ranger (neplést s Texas Ranger) široko daleko, představuješ pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve tě připraví o domov a poté tě ponechají napospas smrti. Nastává tvůj čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu. Postav se sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezni nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.

Aktualizace:

Přidáváme nové obrázky ze hry

Hra zatím nemá oznámen termín vydání, toho bychom se ale měli dočkat nejpozději na E3, zatím však víme, že hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno