Ratchet s Clankem na prvních billboardech
Domů » Hry » Novinky » Ratchet s Clankem na prvních billboardech

Ratchet s Clankem na prvních billboardech

4.12.2020
Publikoval:

Ačkoliv si můžeme o vhodnosti umísťovat billboardy poblíž silnic myslet cokoliv, tak dva, co se objevili v největším městě Skotska, jsou vážně cool.

Billboardy u silnice ve městě Glasgow nepropagují nic jiného, než novou hru od studia Insomniac Games. Ratchet & Clank: Rift Apart je naplánováno na rok 2021, kdy vyjde exkluzivně pro PlayStation 5.

https://twitter.com/insomniacgames/status/1334213095300997121?s=20

Není pochyb o tom, že Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z nejočekávanějších first-party titulů next-gen konzole PS5. A přestože nám vývojáři z Insomniac Games zatím tají termín vydání, tak nás neustále zásobují podrobnostmi k této nadcházející hře.

Přečtěte si  Horizon: Forbidden West skutečně cílí na vydání později v tomto roce, alespoň dle nových PS5 reklam

Na webu PlayStation byla zveřejněna spousta nových informací týkajících se Ratchet & Clank: Rift Apart, zejména těch, které souvisejí s výkonem titulu na PS5. Jak již bylo dříve potvrzeno,  Rift Apart bude evidentně schopen běžet v rozlišení 4K s podporou HDR. Kromě toho hra bude také schopna dosáhnout 60 snímků za vteřinu ve specifickém režimu výkonu konzole, který bude upřednostňovat snímkovou frekvenci.

Zdroj :
PushSquare

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitct.tv.

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...