Take-Two Interactive je společnost, která v současnosti vlastní Rockstar Games, které stojí za GTA V.

V tuto chvíli studio pracuje na jedné z nejočekávanějších her, která byla odložena na příští rok a to Red Dead Redemption 2, ale Take-Two od ní nemá takové očekávání, jak tomu bylo u GTA V.

Red Dead Redemption 2 nás vezme zpět na divoký západ, který jsme v této značce viděli naposledy v roce 2010. Půjde o hru s otevřeným světem, která se díky tomu snadno stane silným a velkým objektem zájmu mnoha hráčů. Očekávání od hry jsou určitě vysoké, ale ne až tak vysoké, jak byste si mohli myslet. Samotné Take-Two totiž přiznalo, že nemá nejvyšší očekávání a hra nebude na stejné úrovni, jako GTA V, které se stalo obrovským hitem.

Přečti si  HyperX uzavírá partnerství s týmem Red Bull Racing Esports

Strauss Zelnick, šéf Take-Twoé konkrétně říká:

“To, co dělá náš tým je, že se snaží vytvořit nejlepší hru, jaká by se jim mohla podařit. Podívejte se, důvod, proč GTA V prodalo více než 80 milionů kusů a GTA Online trhalo další rekordy i 3 a půl roku po vydání je, že hra ve své generaci stála sama. V každé předchozí generaci byly hry, které se z hlediska kvality nebo zasazení dotýkaly GTA. V aktuální generaci to však tak jasné není.

Pokud jste starším hráčem a máte nextgen konzolu, máte GTA V. Pokud by tomu tak nebylo, určitě bychom neprodali více než 80 milionů jednotek. Může to dosáhnout jiný titul? Zdá se to nepravděpodobné. Máme neuvěřitelně velké naděje pro Red Dead? Máme, ale neumísťujeme to do kontextu GTA, “

Prodej 80 milionů kusů výrobku je opravdu neuvěřitelný pro jakékoli odvětví. Proto je velmi nepravděpodobné, že takové široké publikum zachytí i Red Dead Redemption 2. Rockstar je však známý tím, že dokáže vytvořit obrovské a ponuré světy, do kterých se hráči rádi znovu vracejí. Proto uvidíme, co se jim podaří v tomto případě, kde velkou roli sehraje i Red Dead Online, které by mělo hráčů udržet i dlouhou dobu po uvedení hry. Podle posledních informací víme, že by mělo RDR 2 vyjít někdy během jara příštího roku na PS4 a Xbox One. Zda se dočkáme i vydání na PC zatím není jasné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno