Jak už začíná být pravidlem, před E3 se objevuje spousta úniků informací o představovaných hrách. Další z nich je chystaná westernovka od Rockstar Games Red Dea Redemption 2.

Příběh by měl být přímím pokračováním předchozího dílu a hlavním hrdinou nebude nikdo jiný než Jack Marston syn Johna Marstona. Hra by se měla odehrávat zhruba tři roky po předchozím dílu a Jack se snaží dát dohromady věci, které najde v otcově deníku po  jeho smrti. Aby bylo možné dát věci do pořádku je třeba najít několik Johnových starých přátel, kteří Jackovi prozradí některá otcova tajemství z minulosti.

Red Dead Redmption 2 by mělo obsahovat i spoustu flashbacků z nichž jeden by měl zahrnovat Dutchův Gang. Zajímavostí je, že ve flashbacích by jsme měli mít možnost hrát za některého člena tohoto gangu.

Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

Podle informací by mapa měla být větší než v posledním díle GTAa zdá se tak, že nadcházející díl bude mít opravdu velkou spoustu aktivit. V RDR2 mají být k dispozici loupeže, vykrádání bank, přepadávání vlaků i salónů a mělo by umožnit i unášení lidí a držet je jako rukojmí.

Pokud jde o multiplayer, tak hráči by měli dostat možnost vzájemného obchodování se zbraněmi a předměty. V online části by hráči měli mít na výběr z pěti nebo šesti různých gangů. Dalšími online aktivitami mají potom být rybolov, koňské dostihy, lov zvířat, hazardní hry v obřím kasínu a další.

Red Dead Redemption 2 je oznámeno na jaro příštího roku a to pro PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno