Ubisoft letos slaví 35. výročí série Prince of Persia a po letech hladu se fanoušci série letos rozhodně měli do čeho ponořit díky hrám Prince of Persia: The Lost Crown a The Rogue Prince of Persia.

Na nedávné prezentaci Ubisoft Forward se společnost kromě novinek k oběma výše zmíněným titulům podělila také o krátkou aktualizaci remaku Prince of Persia: The Sands of Time.

Společnost se podělila o krátký nový teaser trailer, který je ve skutečnosti jen o málo víc než odhalení loga hry, i když odhaluje okno vydání a potvrzuje, že Prince of Persia: The Sands of Time vyjde někdy v roce 2026. Zda se tohoto termínu bude držet, to se teprve uvidí – koneckonců tituly od Ubisoftu nejsou zpožděním nijak neznámé.

Přečti si  Mario and Luigi: Brothership oznámeno, na trh se dostane v listopadu tohoto roku

Ubisoft oznámil remake Prince of Persia: The Sands of Time již v roce 2020. Projekt vedla studia společnosti v Bombaji a Pune, ale poté, co se jeho odhalení setkalo s kritikou kvůli zdánlivé neambicióznosti a nedostatečným vizuálním a technickým vylepšením, Ubisoft v roce 2022 oznámil, že projekt předal svému montrealskému studiu. Nedávno bylo také potvrzeno, že Ubisoft Toronto bude poskytovat podporu při vývoji.

Nedávná zpráva tvrdí, že pod novým vedením byl projekt remaku restartován a nyní obsahuje nové herní mechanismy, přepracovanou vizuální stránku a další prvky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno